Beschrijving
Controle van de luchtkwaliteit op kiemen van schimmels en bacteriën.
€240,00 – €800,00 excl. btw
De enige manier om te weten te komen wat nu de luchtkwaliteit is in bepaalde ruimtes, is door deze lucht te testen middels een air-sampler. Hiermee wordt er een kubieke meter lucht gezogen op een voedingsbodem, waarna deze in een onafhankelijk laboratorium uitgebroed, geteld en geanalyseerd wordt.
Schimmels en bacteriën kom je overal tegen, maar dat is niet persé schadelijk. Dat is de reden dat het zo belangrijk is om te weten welke schimmels en bacteriën voorkomen in een bepaalde ruimte, maar ook hoeveel van die bepaalde soort. Sommige soorten zijn namelijk schadelijker dan andere.
Men kan zelf kiezen hoeveel monsters er genomen worden, met een minimum van 3 stuks. Dit minimum is nodig om een goed gemiddelde te krijgen.
*opgelet: Prijs is voor het huren van airsample incl. petrieschaaltjes, Humidty/Thermometer, determinatie en rapportage. De opzet van een meting is altijd 1 luchtmonster- 1 contactmonster + referentiemonster. De opgegeven prijs is excl. BTW en werkuren.
Voor meer informatie, Microbiologisch lucht- en contactonderzoek en kan u uiteraard steeds vrijblijvend contact met ons opnemen.
Controle van de luchtkwaliteit op kiemen van schimmels en bacteriën.
Hoeveelheid monsters | 10 stuks, 4 stuks, 5 stuks, 6 stuks, 7 stuks, 8 stuks, 9 stuks, Bepaling na plaatsbezoek, Minimum 3 stuks |
---|
Ontvang een GRATIS Art-Salvage mondmasker bij aankoop vanaf 3 producten uit onze calamiteitenwinkel! Sluiten
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.